BİZİM HİKAYEMİZ

suaritmabayi.com 20 yılı aşkın bir süredir Su Arıtma Teknolojilerinde edinilmiş tecrübeler ve müşterilerimizin talepleri üzerine kurulmuştur. Dünyanın en acil sorunlarından biri olan su kirliliğinin üstesinden gelmeyi kendimize amaç edindik ve bu doğrultuda hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Aynı düşünceye sahip yüksek teknolojiyle donatılmış iş ortaklarımız ile çok güçlü bir aileyiz. İstanbul'daki merkezimizden, küresel bir sorunu çözmek için yerel ve uluslararası ortaklarla birlikte çalışıyoruz.

 

HEDEFLERİMİZ

Su, yeryüzündeki tüm canlılar için gereklidir. Ancak su kaynaklarımız sınırlıdır ve dikkatle kullanılması gerekir. Hedefimiz, temiz ve doğal içme suyunu tüm tüketicilere en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaştırmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için alanında profesyonel iş ortaklarımız ile birlikte son teknoloji mühendislik çözümleri sunuyoruz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimiz insanların ev ve işyerlerinde aynı zamanda diğer birçok endüstride suyu filtrelemek için kullanılmaktadır. Portfoyümüzde bulunan ürünlerde, ürün geliştirmeden üretime, uygulamaya ve hizmete kadar tüm çalışmalarımızda tüm iş ortaklarımızla birlikte aynı yüksek standartları koruyoruz.

 

Su Kalitesi Birliği, Uluslararası Altın Mühür (Water Quality Association Gold Seal Certificate)

İngiltere Akreditasyon Kurumu UKAS (NSF International ISO/IEC 17065)

Amerika Gıda ve İlaç Dairesi / U.S. Food and Drug Administration (FDA)

QA Teknik Uygunluk Onayı / QA Technic – Attestation Of Conformity (QA)

TSE Kalite Uygunluk Belgesi / Turkish Standarts Institution-Certificate Of Conformance To Quality (TSE)

Avrupa’ya Uygunluk CE / "Conformité Européene" (CE)

SGS Uluslararası Gözetim, Denetim, Test ve Bilgilendirme / SGS Supervise (SGS)